Strona archiwalna

Nawigacja

Sport

Rozgrywki szkolne

ROK SZKOLNY 2016/2017

ROZGRYWKI MIĘDZYKLASOWE CHŁOPCÓW

        Dyscyplina Klasa Tenis stołowy Piłka koszykowa Piłka siatkowa Piłka ręczna Piłka
nożna
Razem punktów Miejsce
3 1 3 1 3 11 IV
II a 1 1 1 3 1 7 V
II b 4 3 4 1 1 13 III
III a 5 5 5 4 5 19 I
III b 1 4 1 5 4 15 II

 

ROZGRYWKI MIĘDZYKLASOWE DZIEWCZĄT

        Dyscyplina Klasa Tenis stołowy Piłka koszykowa Piłka siatkowa Piłka ręczna Ringo Razem punktów Miejsce
3 3 1 5 5 17 II
II a 4 4 1 4 1 14 III
II b 1 1 3 1 1 7 V
III a 5 5 5 1 4 20 I
III b 1 1 4 3 3 12 IV

 

DZIEŃ SPORTU SZKOLNEGO

01 czerwca 2017r. odbył się Dzień Sportu Szkolnego.
Mistrzem Sportu Szkolnego wśród dziewcząt została Dominika Musiał z klasy I,
I Wicemistrzem- Ewa Barańska kl.IIIb,
II Wicemistrzem Marta Skrzypczyńska kl. IIa

Mistrzem Sportu Szkolnego wśród chłopców został Całus Wojciech kl. IIIB,
I Wicemistrzem- Damian Machnik kl. IIIb,
II Wicemistrzem- Sprawka Kacper kl. IIIB,

Gratulacjesmiley

 

Zostały pobite dwa rekordy szkoły i jeden wyrównany!!!

W skoku w dal nowy rekord wynosi 5m 33cm i należy do Wojciecha Całusa
z klasy IIIb oraz w biegu na 60m nowy rekord szkoły wynosi 7,23 s i należy do Damiana Machnika z klasy IIIb. Wsród dziewcząt w skoku w dal został wyrównany rekord z roku 2004 przez Martę Skrzypczyńską i wynosi nadal 4,00m

 

W dniu 26.10.2016r.odbyły się sztafetowa biegi przełajowe organizowane w ramach Turnieju Papieskiego.

Wychowawcy klas zapoznali się z regulaminem biegu oraz wytypowali ( po konsultacjach z nauczycielami wych. fiz.) 6 uczniów- 3 dziewczynki i 3 chłopców.

Sztafeta ta była biegiem łączonym pierwsze biegały dziewczęta na dystansie 600m,
a następnie chłopcy na dystansie 1000m.

Zwycięzcy biegu otrzymali: pierwsze miejsce dyplom oraz puchar Dyrektora Szkoły , pozostałe miejsca –dyplomy.

Wyniki sztafety klasowej;

I miejsce-klasa IIIA

II miejsce-klasa IIIB

III miejsce-klasa IIB

IV miejsce-klasa IIA

 

W biegu brali udział: IIIA- Olga Terka, Maria Markiewicz, Paulina Mikicka, Eryk Kluziński, Sebastian Szymala, Sebastian Ociepa

IIIB-Natalia Truchta, Ewa Barańska, Martyna Bareła, Całus Wojciech, Kacper Górecki, Kacper Sprawka

IIA-Szymczyk Milena, Kubik Sylwia, Skrzypczyńska Marta, Rozpędek Mateusz, Dawid Cudak, Jurczyk Michał

IIB- Dukat Natalia, Woldan Marita, Gołdon Bożena, Jurczyk Grzegorz, Sztuka Łukasz, Wdowik Adrian

Publiczne Gimnazjum im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gidlach

2016 r.